Опис:

Docker - інструментарій для управління ізольованими Linux-контейнерами. Docker доповнює інструментарій LXC більш високорівневим API, що дозволяє маніпулювати контейнерами на рівні ізоляції окремих процесів. Зокрема, Docker дозволяє не переймаючись вмістом контейнера запускати довільні процеси в режимі ізоляції і потім переносити і клонувати сформовані для даних процесів контейнери на інші сервери, беручи на себе всю роботу зі створення, обслуговування і підтримки контейнерів. Сирцевий код Docker написаний мовою Go і поширюється під ліцензією Apache 2.0. Інструментарій базується на застосуванні вбудованих в ядро Linux штатних механізмів ізоляції на основі просторів імен (namespaces) і груп управління (cgroups). Для створення контейнерів використовуються скрипти lxc. Для формування контейнера досить завантажити базовий образ оточення (docker pull base), після чого можна запускати в ізольованих оточеннях довільні програми

Опис:

Apache HTTP-сервер - відкритий веб-сервер Інтернет для UNIX-подібних, Microsoft Windows, Novell NetWare та інших операційних систем. Apache розроблюється та підтримується спільнотою розробників відкритого програмного забезпечення під керівництвом Apache Software Foundation. В 1996 році Apache обійшов NCSA HTTPd із того часу є найбільш популярним веб-сервером у світі. Станом на червень 2013 року Apache встановлений на 53.34% (358 974 045 серверів) для порівняння на другому місці Microsoft IIS їхня частка 17.22% (115 920 681 серверів)

Опис:

nginx (engine x) — вільний веб-сервер і проксі-сервер. Є версії для сімейства Unix-подібних операційних систем (FreeBSD, GNU/Linux, Solaris, Mac OS X) та Microsoft Windows. Розробляється Ігорем Сисоєвим з 2002-го року для компанії Rambler і постійно вдосконалюється. Восени 2004 року вийшов перший публічно доступний реліз. 3 2011 року розробкою програми опікується заснована Ігорем Сисоєвим компанія Nginx Inc., яка розвиває вільну та комерційні версії продукту.

Git

Опис:

Git - розподілена система керування версіями файлів та спільної роботи. Проект створив Лінус Торвальдс для управління розробкою ядра Linux, а сьогодні підтримується Джуніо Хамано. Git є однією з найефективніших, надійних і високопродуктивних систем керування версіями, що надає гнучкі засоби нелінійної розробки, що базуються на відгалуженні і злитті гілок. Для забезпечення цілісності історії та стійкості до змін заднім числом використовуються криптографічні методи, також можлива прив'язка цифрових підписів розробників до тегів і комітів.