This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Це був пілотний проект. Робив примітивну верстку. В адмінці, яка була на клієнті, зробив контекстне меню (що правда при кліку будь-якою кнопкою миші), в якому можна було вибрати операцію з моделлю. Товари були найрізноманітніші, в формі створення товару зробив автоматичне додавання поля для іншої характеристики на AngularJS. На Backend'і використовували Монгу. В товара задавався предок, і категорія. На основі цього рекурсивно строївся бредкрамбс. RESTful API. Зробив авторизацію і реєстрацію з JWT, CRUD товарів та замовлень, розсилку на пошту при зміні статусу товару.

Пілотний проект. Я працював тільки з Backend'ом. Реалізовував серверну частину переписки двох користувачів з миттєвими повідомлення. Реалізовували переписку через Pusher. Визначав по можливим координатам користувача та їх зміною в часі можливе перебування користувача (з відсіюванням помилкових чи неможливих точок). Визначення координат відбувалось щогодини в кроні. Повертав при запиті JSON користувачів в заданому радіусі від вказаної точки координат. Використовув Redis для прискореного відклику на можливі нові повідомлення по JWT.