This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Робив пакет для розсилки повідомлень (email, sms, fcm, gcm). Переробив використання існуючої платіжної системи UAPay під API Omnipay. Прологував важливі моменти. Виправив падіння розсилки повідомлень через некоректність вхідних даних в евенті, яку виконував крон. Додав до адмінки фільтри на користувачів. Імплементував lending system PingYo для Британії на Backend'i та Frontend'i. Зробив її легко розширюваною для США та Канади.

Натягував верстку, робив адмінку, відправку форми по SMTP, переніс з піддомена на хостинг, зробив локалізацію.

Робив сторінку для конкурсу листів до святого Миколая. Користувач завантажував фото на сервер (лише одне), і міг голосувати за своє і інших (один голос за одне фото). Якщо він намагався завантажити фото і був не авторизований, бачив попап з лінками для реєстрації чи входу. Написав до цього конкурсу js повернення на попередню сторінку після реєстрації чи авторизації. Також робив конкурс до дня закоханих. На сторінці з конкурсом посилання на категорію товарів, де потрібно шукати подарунок. Коли на сторінці з товарами був подарунок, з'являвся попап з формою, куди порібно було ввести контактні дані. Конкурс - 12 днів. Подарунки і їхні місця захардкодені. Робив попап з генерацією промокоду -5%, який з'являвся для користувача, коли той хотів покинути корзину. JS'ом міняв деякі значки знижок, а деякі забирав взагалі.

займався супроводом першої версії, написаної на невідомому самописі з використанням шаблонізатора Smarti. Сайт ламали щомісяця. Замінив html редактор, відключив можливість редагування з адмінки на час переносу. Перенесли ми її на Yii2, функціонал максимально відтворив. Написав скріпт для руху DOM елементів (задання порядку записів для сортування)

натягнув верстку сторінки відгуків, пофіксив виведення останніх новин з блога в футері, пофіксив розсилку по smtp, почистив її від сигнатури віруса, дописав в адмінку керування відгуками, додав ще одну розсилку при написанні відгука

зробив копію lampex.com.ua з вихідного коду, змінив інформер в адмінці

переніс з піддомена на інший хостинг, написав простенький сніпет, підправив 2 інших сніпета

Натягував верстку, робив адмінку, відправку форми по SMTP, переніс з піддомена на інший хостинг, написав віджет під виведення останніх n записів з довільної таблиці.

Зробив розсилку листів від різних менеджерів на емейли з форми (поки не активно) по SMTP, запис форм в різні файли(по черзі), і виведення кожному менеджеру свого файла.

Натягував верстку, робив адмінку, робота з замовленнями, відправку форми по SMTP, переніс з піддомена на домен, робив по прикладу wp корзину, верстав не порожню корзину в навбарі, писав скріпт для відображення галереї при прокрутці, блокував відправку малих замовлень.

Зробив два модулі (для відео та документів) на базі модуля для geoip, замінив одне geo api на інше, яке також не підійшло, замінив на yandex geo

Зробив прийом CORS, додав інтернаціоналізацію, відправку CURL, додав певний функціонал в адмінку, запис форм в файл (в бд був до мене), зміни лейаутів, прикрутив geoip, фіксив не можливість зареєструвати однакові, до собаки, емейли (test@mail.ru, test@mail.ua). Прикрутив 3 ленда як сторінки, в одному дописав скріпт для зміни в формі коду телефону, прикрутив до загальної реєстрації.

Зробив відправку AJAX CORS

Натягував верстку, робив адмінку, відправку форми на пошту. Переробив з Yii на чистий php.

Натягував верстку, робив адмінку, відправку форми по SMTP, переніс з піддомена на домен.

Натягував верстку, робив адмінку, відправку форми по SMTP, переніс з піддомена на домен.

Робив відправку форми по SMTP, переніс з піддомена на домен.