This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Мій внесок

Робив сторінку для конкурсу листів до святого Миколая. Користувач завантажував фото на сервер (лише одне), і міг голосувати за своє і інших (один голос за одне фото). Якщо він намагався завантажити фото і був не авторизований, бачив попап з лінками для реєстрації чи входу. Написав до цього конкурсу js повернення на попередню сторінку після реєстрації чи авторизації. Також робив конкурс до дня закоханих. На сторінці з конкурсом посилання на категорію товарів, де потрібно шукати подарунок. Коли на сторінці з товарами був подарунок, з'являвся попап з формою, куди порібно було ввести контактні дані. Конкурс - 12 днів. Подарунки і їхні місця захардкодені. Робив попап з генерацією промокоду -5%, який з'являвся для користувача, коли той хотів покинути корзину. JS'ом міняв деякі значки знижок, а деякі забирав взагалі.

Розгортання

Back end

Front end