This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Мій сайт-візитка. Мій внесок - 100%. Прошу відзначити відсутність дизайну. Розгортання на Docker. HTTP-сервер - Apache. Контроль версій - Git. Попереду - HTML, CSS, Bootstrap, jQuery та AngularJS. Позаду - Laravel 5.2, MariaDB. AJAX для локалізації без перезавантаження сторінки. На сторінці про мене Google reCaptcha, повідомлення приходять мені на пошту (якщо хтось напише). Поставив мідлвар для відслідковування унікальних IP та агентів за день (гео поки не чіпляв, і навряд чи тут буду крутити його). Адмінку, надіюсь, ніхто не побачить). Планується багато доопрацювань у всіх напрямках.

Це був пілотний проект. Робив примітивну верстку. В адмінці, яка була на клієнті, зробив контекстне меню (що правда при кліку будь-якою кнопкою миші), в якому можна було вибрати операцію з моделлю. Товари були найрізноманітніші, в формі створення товару зробив автоматичне додавання поля для іншої характеристики на AngularJS. На Backend'і використовували Монгу. В товара задавався предок, і категорія. На основі цього рекурсивно строївся бредкрамбс. RESTful API. Зробив авторизацію і реєстрацію з JWT, CRUD товарів та замовлень, розсилку на пошту при зміні статусу товару.

Пілотний проект. Я працював тільки з Backend'ом. Реалізовував серверну частину переписки двох користувачів з миттєвими повідомлення. Реалізовували переписку через Pusher. Визначав по можливим координатам користувача та їх зміною в часі можливе перебування користувача (з відсіюванням помилкових чи неможливих точок). Визначення координат відбувалось щогодини в кроні. Повертав при запиті JSON користувачів в заданому радіусі від вказаної точки координат. Використовув Redis для прискореного відклику на можливі нові повідомлення по JWT.

Хаб для продажі ваучерів. Планувався легким та маленьким, тому вирішено було на Backend'і використовувати NodeJS та Express. СУБД була SQLite. Проектував базу я. Backend майже повністю був моїм також. Реалізовував раути, віддачу контенту клієнту, запис в базу, читання з бази, генератор випадкового ідентифікатора ордеру, парсинг даних, які зберігалися строкою, запит до віддаленого сервера для отримання секретного коду ваучера, Basic авторизацію, захист від SQL-ін'єкцій. Імплементував платіжні системи Sofort(xml) і Trustly(JSON RPC). Додав кнопку для оплати через Trustly в email повідомлення. Віддалений сервер намагався написати на Go, але тімлід мене випередив.

Робив пакет для розсилки повідомлень (email, sms, fcm, gcm). Переробив використання існуючої платіжної системи UAPay під API Omnipay. Прологував важливі моменти. Виправив падіння розсилки повідомлень через некоректність вхідних даних в евенті, яку виконував крон. Додав до адмінки фільтри на користувачів. Імплементував lending system PingYo для Британії на Backend'i та Frontend'i. Зробив її легко розширюваною для США та Канади.

Натягував верстку, робив адмінку, відправку форми по SMTP, переніс з піддомена на хостинг, зробив локалізацію.

Робив сторінку для конкурсу листів до святого Миколая. Користувач завантажував фото на сервер (лише одне), і міг голосувати за своє і інших (один голос за одне фото). Якщо він намагався завантажити фото і був не авторизований, бачив попап з лінками для реєстрації чи входу. Написав до цього конкурсу js повернення на попередню сторінку після реєстрації чи авторизації. Також робив конкурс до дня закоханих. На сторінці з конкурсом посилання на категорію товарів, де потрібно шукати подарунок. Коли на сторінці з товарами був подарунок, з'являвся попап з формою, куди порібно було ввести контактні дані. Конкурс - 12 днів. Подарунки і їхні місця захардкодені. Робив попап з генерацією промокоду -5%, який з'являвся для користувача, коли той хотів покинути корзину. JS'ом міняв деякі значки знижок, а деякі забирав взагалі.

займався супроводом першої версії, написаної на невідомому самописі з використанням шаблонізатора Smarti. Сайт ламали щомісяця. Замінив html редактор, відключив можливість редагування з адмінки на час переносу. Перенесли ми її на Yii2, функціонал максимально відтворив. Написав скріпт для руху DOM елементів (задання порядку записів для сортування)

натягнув верстку сторінки відгуків, пофіксив виведення останніх новин з блога в футері, пофіксив розсилку по smtp, почистив її від сигнатури віруса, дописав в адмінку керування відгуками, додав ще одну розсилку при написанні відгука

зробив копію lampex.com.ua з вихідного коду, змінив інформер в адмінці

переніс з піддомена на інший хостинг, написав простенький сніпет, підправив 2 інших сніпета

Натягував верстку, робив адмінку, відправку форми по SMTP, переніс з піддомена на інший хостинг, написав віджет під виведення останніх n записів з довільної таблиці.

Зробив розсилку листів від різних менеджерів на емейли з форми (поки не активно) по SMTP, запис форм в різні файли(по черзі), і виведення кожному менеджеру свого файла.

Натягував верстку, робив адмінку, робота з замовленнями, відправку форми по SMTP, переніс з піддомена на домен, робив по прикладу wp корзину, верстав не порожню корзину в навбарі, писав скріпт для відображення галереї при прокрутці, блокував відправку малих замовлень.

Зробив два модулі (для відео та документів) на базі модуля для geoip, замінив одне geo api на інше, яке також не підійшло, замінив на yandex geo

Зробив прийом CORS, додав інтернаціоналізацію, відправку CURL, додав певний функціонал в адмінку, запис форм в файл (в бд був до мене), зміни лейаутів, прикрутив geoip, фіксив не можливість зареєструвати однакові, до собаки, емейли (test@mail.ru, test@mail.ua). Прикрутив 3 ленда як сторінки, в одному дописав скріпт для зміни в формі коду телефону, прикрутив до загальної реєстрації.

Зробив відправку AJAX CORS

Натягував верстку, робив адмінку, відправку форми на пошту. Переробив з Yii на чистий php.

Опис

Натягував верстку, робив адмінку, відправку форми по SMTP, переніс з піддомена на домен.

Натягував верстку, робив адмінку, відправку форми по SMTP, переніс з піддомена на домен.

Робив відправку форми по SMTP, переніс з піддомена на домен.